نمایش نوار ابزار

زندگی نامه

سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸

زندگینامه مهندس مهدی علمدار


مهندس محمد مهدی علمدار میبدی در سال ۱۳۶۲ در خانواده مذهبی در میبد چشم به جهان گشود ، در اوان کودکی به تهران آمده و تحصیلات خود را ادامه داد و کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی تحصیل نمود.
در جوانی علاوه بر فعالیت در برنامه های اجتماعی و عام المنفعه و فعالیت در بخش های خصوصی و سرپرستی کارخانه خصوصی، چندین سال مشاور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداری تهران و راهنمایی رانندگی کشور بوده است که با طرح های پیشنهادی در موارد مختلف تسهیل کننده امور برای مردم بوده اند.
قابل ذکر است مهندس علمدار با اشتیاق فراوان جهت کارآفرینی در سطح کشور و علاوه بر تاسیس چندین موسسه خصوصی، مدیر مسئول نشریه نوآوران دانش و مدیر مسئول انتشارات ایده ماندگار و همچنین مدیر مسئول پژوهش خبر نیز می باشند.
جالب آنکه چنین شخصی با این همه فعالیت های سازنده و گسترده هیچ وابستگی به جناح های سیاسی کشور نداشته و با تمرکز بر هدف خود، کارآفرینی برای جوانان این مرز و بوم را به عنوان هدف والا و مقدس دنبال کرده است.

Ask yourself the following questions often, inquire whenever you’re thinking about writing and in the https://graduateowls-costarica.com identical time, when you are doing research on your topic.